Vítejte 

S láskou k hezkému bydlení a designu ve stylu Scandi a Hygge se zrodil nápad založit Scandi Baby !

Po deseti letech v zaměstnání jsem ve svém životě chtěla radikální změnu.Nutnost začít něco nového ,jiného a hlavně něco co mě bude bavit a naplňovat. Proto Scandi Baby není pouze eshop s produkty,které najdete na každém rohu. Je to srdeční záležitost. Protože pouze v příjemném prostředí se můžeme cítít dobře.

Často používáný výraz ,,hygge" pochází z norštiny .Duševní pohoda.Právě Hygge je pocit který je velmi důležitý .Pocit,že se nacházíme v útulném a příjemném prostředí, kde jsme v bezpečí před světem a kde si můžeme být dovolit sami sebou. Pocit domova.

Vytvořit si krásný a útulný domov můžeme pomocí různých dekorací,předmětů,doplňků...

V tuto chvíli se předvším zaměřuji na děti a maminky .Vybavení dětských pokojíčků,dekorace a ručně šité výrobky inspirované právě Skandinávským stylem,Boho,Macramé

Cílém je pomoci Vám vytvořit dokonalý pokojíček pro vaše děťátko.Místo o kterém můžete říct že je dokonalé a vy i vaše miminko se cítíte hezky ...prostě cítit ,,Hygge" .Při výběru dbám na kvalitu a původ materiálu,zpracování a celkový vzhled.

Do budoucna plánuji zaměřit se také na bytové dekorace a doplňky ,minimalistický design z koutů Severských zemí pro ještě větší zútulnění a navození pohody našich domovů ❤️

Vaše Karolína